o tom, o čem se dočtete všude a nikde...

7 plus 1 otázka pro: DJ Wich

Vítám vás u nového seriálu “7 plus 1 otázka pro”, v němž se budu ptát známých osobností na jejich vztah k módě a jednu bonusovou otázku.

Jsem moc rád a je mi velkou ctí, že prvním člověkem, kterého jsem vyzpovídal, je multitalentovaný DJ Wich, kterému kromě beatmakingu a DJingu není cizí ani fotografie nebo video. A pokud jste někdy slyšeli o brandu Golden Touch Clothing, tak ano, ten má na svědomí také on.

To, že jsou tvým nejoblíbenějším modelem tenisky Nike Air Max 1 a 90, víme. Tvá aktuální sbírka čítá kolem 200 párů různých modelů. Jsou však nějaké tenisky, které bys ve sbírce chtěl mít, ale víš, že se ti to asi nikdy nepovede, protože se jedná buď o velice limitovaný model, nebo je cena extrémně vysoká?

Líbí se mi hodně tenisek. Před rokem bych ti klasicky řekl Yeezy 2, Air Mag, AJ3 Black cat a nějaký Air Maxy, ale momentálně je mi to nějak jedno. Už nekupuju každej release, dokážu se bez nich obejít, jsou to jen přehypovaný, předražený, blbý boty. Jasně, že by se mi líbily ve sbírce Red October’s, ale stejně by jen zůstaly v krabici jako většina ostatních a zabíraly by místo haha.

V jiných než Nike teniskách tě asi nepotkáme. Ale jak je to s ostatními značkami – sleduješ dění kolem nich a je nějaký model, který tě fakt zaujal?

No počkej, aby ses nedivil, mám doma dvoje Ralph Lauren :) Ale ty nenosim. Jasně, že vídávám na netu občas nějaký jiný značky, ale vlastně nic jinýho než Nike mě nezajímá.

Máš pro tenisky, čepice a oblečení vyhrazenou vlastní místnost? Tvůj šatník si o to docela říká.

Mám pár skříní různě po bytě, boty a hats jsem nedávno shromáždil do ložnice, kde jsou na jednom místě, ale postupem času je vytahávám zase ven a mám v tom opět bordel.

DJ Wich botník

S jakými nejextravagantnějšími a nejúlítlejšími teniskami ses kdy setkal?

Asi ty plyšový píčoviny od Jeremyho Scotta.

Máš vlastní značku Golden Touch Clothing. Jak náročné je budování vlastního brandu a jak moc myslíš, že ti pomohlo, že už máš jméno? Na co nového se můžeme těšit?

Udělat brand je celkem jednoduchý, každej druhej ho dnes má. Těžší je ho udržet a dělat stále nový věci. Beru to jako zpestření. Jméno ti asi nějakym způsobem může pomoct dostat to k víc lidem, ale furt mluvíme jen o pár limitovaných kusech, žádnej velkoobchod. I tak to obnáší dost práce. Věci kolem výroby, grafiky a fotek si řešim sám, eshop a poštu řeší kolega Poděs.

Jinak budou nějaký nový tees a snapbacks, klasika.

Jak bys zhodnotil oblékání Čechů a sleduješ nějaký progres?

Nejsem žádnej modní guru, ani odborník na hadry, takže těžko hodnotit. Češi se oblíkají adekvátně ke svým možnostem. Někdy mi přijde, že tak trochu rezignujou. Někdo neřeší vůbec a má úplně v píči. Je tu jen pár shopů, možností a přepálený ceny.

Minulej rok jsem byl v NY, ten ti otevře oči. Ten výběr je neskutečnej, všude všechno, seženeš na co si vzpomeneš a za babku.

Jinak jakoby “progres” teď jedou takový ty laciný koženkový rukávy, černý skinny jeans (ideálně roztrhaný), černo bílý vzory na prodlouženym tričku nebo mikině a Jays na nohách. Všechno je tak strašně stejný. Ale tak to je s trendama.

Dáš nám nějaký tip na zahraniční módní magazíny, pokud je sleduješ?

Instagram haha.

V současné době pracuješ na společné desce s LA4, která vyjde na podzim. V jaké fázi deska je a můžeme se před vydáním těšit na nový single nebo videoklip?

Jsme za půlkou, většina hostů už je nahraná. Přes léto se bude míchat a dodělávat. Singly budou ještě 2-3.

Díky moc za tvůj čas!

Nemáš zač, taky dík ;-)

DJ Wich na sociálních sítích:

Okomentuj příspěvek

Nejnovější kolekce tenisek a oblečení najdeš vždy na Queens.cz

Dej nám like na Facebooku a budeš mít všechno pod nosem