o tom, o čem se dočtete všude a nikde...

Asics a jejich přirustek Gel Kayano Trainer Evo!

Po úspěšném představení novinek alias retro running Asics nebo Gel Lyte III a V, přicházejí Trainer Evo! Modernější podoba trainers z roku 1993, to je mix Asics bohatství pro všechny.

Jejich elegantní vzhled a extra lehkost, kterých dosáhly díky nové technologii, to jsou velké plusy. Dále jsou prodyšné, a proto jsou vhodné na teplé letní dny, kvetoucí jarní měsíce a také listnaté období podzimu. Na sníh asi ne. Přicházejí v různých barevných provedeních, které můžete zkouknout ZDE. Teď taky můžete zjistit něco málo z historie značky Asics.

asics-gel-kayano-trainer-evo-mid-blue-black

Asics official tu máme již od roku 1977. Předtím značka figurovala pod názvem Onitsuka Co. Ltd, která vznikla v roce 1949 v Japonsku. Japonci musí mít všechno top a propracované, proto není nejmenších pochyb o kvalitě Asics. Něco jako švýcarské hodinky. Název Asics vznikl z počátečních písmen latinského citátu „Ve zdravém těle, zdravý duch“. A kdyby nebylo této značky, určitě by již dnes existoval jiný institut, ale Asics byl první a v roce 1990 byl založen Research Institute of Sport Science. Místo, kde se japonská propracovanost setkává s nejlepšími sportovci, trenéry a vědci.

asics-gel-kayano-trainer-evo-light-grey-light-grey

Spolu tvoří nejen špičkové Asics tenisky, ale přicházejí  s mnoha dalšími inovacemi, díky kterým jsou tenisky po celém světě v takové kondici, v jaké jsou a my si je můžeme užívat!

asics-gel-kayano-trainer-evo-burgundy-dark-grey

 Maximálně užít si můžete i Asics Gel Kayno Trainer Evo. Protože „Anima Sana In Corporate Sano“ je důležitá i pro vás. Vše, co mají správné tenisky obsahovat! Najdete je na instore ve Footshopu nebo TADY.

vuikbln

Okomentuj příspěvek

Nejnovější kolekce tenisek a oblečení najdeš vždy na Queens.cz

Dej nám like na Facebooku a budeš mít všechno pod nosem