o tom, o čem se dočtete všude a nikde...

Česká značka Moof Clothing představí novou kolekci už tuto středu!

Ruční výroba oblečení a doplňků s citem pro detail, navíc vyráběná v česko-slovensku. Tak by se dala stručně charakterizovat česká oděvní značka MOOF Clothing. Slyšet jste o ní mohli už v roce 2013, kdy představila svou první kolekci oblečení. Nyní představuje novou kolekci MADEINMOOF. Ve větším stylu. Mikiny, trika, čepice, doplňky.

Už ve středu 23. 6. od 15 hodin můžete dorazit do přažského Pop-Up Store na Letnou, kde dojde k představení druhé kolekce. Kromě toho, že se dozvíte, jak se MOOF produkty vyrábějí, si je budete moci poprvé osahat a zakoupit.

MOOF slibuje, že se na události objeví také zajímaví umělci a osobnosti. O hudební vložku se postarají NobodyListen, Castor a Special Beatz. Občerstvení bude k dispozici od Twenty7.

Mrkněte na MOOF web, na kterém najdete kompletní lookbook. A taky na Facebook event, kde se dozvíte všechny potřebné informace.

BTW: Já osobně mám triko MOOF Premium a super. Určitě si pořídím nějaké další. Zpracování je na výborné úrovni. Pokud sháníte něco decentního, určitě doporučuji.

MOOF Pink

MOOF Wallet

Okomentuj příspěvek

Nejnovější kolekce tenisek a oblečení najdeš vždy na Queens.cz

Dej nám like na Facebooku a budeš mít všechno pod nosem