o tom, o čem se dočtete všude a nikde...

Extrémně lehká, prodyšná a pevná. Taková je Nike Tech Windrunner

Nike opět spojila síly se světovými sportovci a výsledkem je Nike Tech Pack. Ten obsahuje několik produktů vytvořených z tkaniny s vysokou odolností (tzv. ripstop) za použití velice oblíbené Hyperfuse technologie. Kromě celosvětově velice oblíbených Windrunner větrovek můžete pořídit mikiny, vesty a ponča.

Já bych chtěl dnes v krátkosti napsat o Nike Tech Windrunner, se kterou mám zkušenosti. Větrovka je propracována do detailů. V pase a na konci rukávů je stahovací guma, díky které vám nebude profukovat. Šňůrky pro stahování kapuce jsou také řešené trochu netradičně. Váha překvapí. Větrovka je vyrobena z nylonu za použití Hyperfuse technologie, což zajišťuje maximální pevnost a minimální váhu, která je 142 gramů!

Jak by si mnozí mohli myslet, Windrunnerka není dělaná do velkých dešťů. Nepromokne sice hned, ale při větších deštích zaručeně ano. Nejednou se mi to stalo. Pokud však sháníte stylovou větrovku pro letní dny, myslím si, že je dobrou volbou. Stejně tak nechrání proti chladu, ale proti větru.

U nás ji můžete pořídit snad jen na Queens.cz, a to hned v několika oblíbených barevných provedeních.

Nike Tech Windrunner

Okomentuj příspěvek

Nejnovější kolekce tenisek a oblečení najdeš vždy na Queens.cz

Dej nám like na Facebooku a budeš mít všechno pod nosem