o tom, o čem se dočtete všude a nikde...

Jsou Nike Air Max Lunar90 TOP releasem letošního roku?

Model tenisek Nike Air Max 90 je určitě ikonickou teniskou vůbec.  Však jejich první release vyšel před více než dvaceti lety. Původně tyto tenisky nesly označení Nike Air Max III, až v roce 2000 byly přejmenovány. Jejich první barevná varianta byla, dnes již legendární, bílo-černo-šedivo-červená, označována jako Infrared. Právě k této barevné variantě (colorway (cw)) se v Nike často vracejí.

A nyní tomu nebylo jinak. Hlavní změnou je výměna klasické podrážky za Lunarlon, díky čemuž je bota lehčí a mnohem pohodlnější. Použity byly měkčí materiály na jazyku a podšívce. Technologie Hyperfuse zajišťuje, že jsou tenisky pevné, lehké a prodyšné.

Inženýři v Nike spojili ikonickou tenisku s moderními technologiemi a dle mého z toho vznikl nejlepší release pro letošní rok. Před dvěma lety dostaly Lunarlon podrážku Nike Air Force 1, letos Nike Air Max 90 a příští nebo přespříští rok by ji mohly dostat Nike Air Max 1. Myslím, že by byla potěšena spousta lidí. AM 90 působí stále docela robustně, obzvlášť ve větších velikostech, což se někomu nemusí líbit.

Tenisky Nike Air Max Lunar90 infrared zakoupíte na www.queens.cz.

Nike Air Max Lunar90 infrared

U nás došlo k představení těchto tenisek v Air Max Studiu v Praze, kam si mohli lidé přijít tenisky nejen prohlédnout, ale také vyzkoušet.

Okomentuj příspěvek

Nejnovější kolekce tenisek a oblečení najdeš vždy na Queens.cz

Dej nám like na Facebooku a budeš mít všechno pod nosem