o tom, o čem se dočtete všude a nikde...

Koupil by sis tyhle Yeezy?

Poslední dobou vychází spousta futuristicky vypadajících tenisek hrajících si na high fashion. Většině z nich něco chybí, na některých zase něco zbytečně přebývá. Právě proto mám rád Kanyeho Westa. Jeho hudba je neskutečná, jeho skvělý cit pro design ohromující. Spoustě lidí leží v žaludku, ale úspěch přeci nezískal jen tak pro něco, ne? Už jeho přechod od Nike k adidasu vyvolal velkou vlnu kritiky a dlouho se čekalo, co vymyslí. Dočkali jsme se a reakce byli hodně zvláštní. Vím, už jsem to v jednom dřívějším článku popisoval, ale stále mi to neleze do hlavy. Když se objevily první fotografie Kanyeho Yeezy 750 Boost, skoro všichni nad nimi ohrnovali nos, psali jak jsou hrozné, nikdo je nechtěl.

adidas Originals x Kanye West YEEZY SEASON 1 - Runway

Situace se razantně měnila tak měsíc po odhalení, s blížícím se releasem. Yeezyho přehlídka v New Yorku udělala dojem a nastal obrat o 180 stupňů. Najednou je chtěli všichni a všechny zajímalo, kde a kdy vyjdou. Kempovalo se desítky hodin před releasem a následně jejich cena u resellerů stoupla na více než 1000 dolarů. Proč? Hype. V podstatě to samé se opakovalo u nízkých 350, které bych osobně zhodnotil obráceně. Oproti modelu 750 hrůza. Ale proti gustu… Tak jako tak je o ně zájem a spousta párů se dostala i do našich končin. Oba páry mají samozřejmě něco do sebe a jde o úplně něco jiného, než Kanye vytvořil v Nike. Co když se ale spojí to nejlepší ze všech modelů?

Popularita Yeezyho tenisek nezná mezí a tak se jeden britský grafik rozhodl, že siluety Nike a adidas spojí do 2 modelů. Hypebeasti možná při prvním pohledu na fotky začali jásat, že se třeba jedná o nějakou kolaboraci, bohužel je zklameme. Jde opravdu jen o upravené obrázky. Tenisky by ale vypadaly skvěle, co myslíte? Pokud máte navíc kolem 5 tisíc dolarů, můžete si takhle zajímavý a jedinečný kousek vytvořit i vy sami, stačí prohodit midsole, haha.

kanye-nike-yeezy-350-boost-0222

kanye-nike-yeezy-350-boost-03

Okomentuj příspěvek

Nejnovější kolekce tenisek a oblečení najdeš vždy na Queens.cz

Dej nám like na Facebooku a budeš mít všechno pod nosem