o tom, o čem se dočtete všude a nikde...

Levi’s® x Jordan. Když se snoubí styl a sport

Kolaboraci Levi’s® x Jordan doprovázejí dvě ikony – oboustranná Levi’s Trucker Jacket a jedna z nejpopulárnějších siluet tenisek Air Jordan, konkrétně IV. model. Poprvé nám bylo toto spojení představeno na přelomu roku, kdy byl použit klasický denim. Když tato kolekce vyšla, nejenže byla beznadějně vyprodaná, ale objevila se spousta customů tenisek, které jim dodaly unikátní look.

Nyní přichází kolekce “White Denim” a “Black Denim“. Jak už název napovídá, džísky i tenisky jsou z bílého a černého denimu. Tato kolekce je v prodeji od 30. 6. 2018, a to i v České republice.

Levi’s® x Air Jordan IV – černý a bílý denim přináší kombinaci klasického mistrovství řemeslného zpracování Levi’s® a legendárního tvaru tenisek Jordan IV. Kultovní levisovská nášivka „Two Horse“ je propojena s logem Jumpman a umístěna na jazyku a visačce. Další detaily najdete na podrážce, mají zlaté prošívání, tkaničky v barvě i klasický levisovský štítek Red Tab.

Oboustranná džíska Levi’s® x Jordan – spojuje kvalitu a design originální džísky a detaily kolekcí Flights. Je vyrobena z nejkvalitnějšího denimu z tkalcovny Cone Mills a podšita pomačkaným taftem z klasického jordanovského sportovního oblečení. Džíska se zapíná na tmavé měděné knoflíky, má kontrastní límec i část rukávu a na zádech reliéfní logo Flight. Když ji obrátíte naruby, získáte taftovou bundu s límcem zdobeným denimem a na zádech s logem Jumpman Flight.

 

Okomentuj příspěvek

Nejnovější kolekce tenisek a oblečení najdeš vždy na Queens.cz

Dej nám like na Facebooku a budeš mít všechno pod nosem