o tom, o čem se dočtete všude a nikde...

Levi’s® x Kith. Pro všechny milovníky denimu

Poslední post na tenhle web jsem psal před půl rokem. Shodou náhod to bylo také o kolaboraci mojí oblíbené značky Levi’s®. Před půl rokem to bylo s Jordan brandem, teď je to s americkou značkou Kith, založenou Ronniem Fiegem. Popravdě nevím, jak dlouho Kith sleduju, ale asi to nebude od roku 2011, kdy vznikl. Dost možná mě k němu přivedl Yaksha.

Za tu dobu má Kith na svědomí spoustu skvělých kolaborací. Nedávno např. se značkou Tommy Hilfiger. Jejich společná kolekce obsahovala desítky produktů a vše bylo beznadějně vyprodané ihned po uvedení. Dost podobné to bylo např. s kolaborací s adidas – Kovkou v Ideově podcastu mimo jiné prozradil to, že cílem Footshopu byl bylo dosáhnout takové mety, aby jejich jejich produkty z kolaborací nemusely prodávat jiné obchody. Např. při uvedení tenisek Kith x adidas, kterých bylo vyrobeno 5 000 párů, zvládli údajně pokrýt jen 1 % zájemců.

Sám jsem se několikrát snažil v jejich Monday programu koupit triko, ale než jsem ho stačil zaplatit, bylo vyprodané. A ještě než se kolekce vyprodá, vše si můžete od resellerů koupit na Ebay. Samozřejmě za vyšší ceny. To jsem ale trochu odbočil od původní myšlenky. Když Kith představil kolekci s Tommy Hilfigerem, přál jsem si, aby se to samé stalo i s Levi’s®. Ne snad protože bych neměl TH rád, ale Levi’s® mám zkrátka radši. I když by toho oblečení s basic logem mohlo být v ulicích méně.

Pokud chcete něco, co v ulicích jen tak nepotkáte, tohle by mohla být možnost. Ne ani tak kvůli ceně, jako limitovaným množstvím. Při uvedení truckerek a džínů minulý týden byla kolekce vyprodána asi za hodinu. A to i přesto, že džíny stály $235 a truckerka $295. Celá kolekce bude v prodeji v pátek 14. 12. na kith.com a ve všech Kith obchodech.

Okomentuj příspěvek

Nejnovější kolekce tenisek a oblečení najdeš vždy na Queens.cz

Dej nám like na Facebooku a budeš mít všechno pod nosem