o tom, o čem se dočtete všude a nikde...

Je to Mickey Mouse, nebo tvoje nová bota? Vans a Disney se spojili a vznikla nová rozverná kolekce!

Barevná spolupráce mezi Vans a Disney, která razí heslo YOUNG AT HEART a je pro všechny mladé duchem, dorazí do pražského Footshopu 18. července na exkluzivní release party, která jako jediná v Česku a na SlovFootshopuensku tuto kolekci uvede. Zahrají k tomu Paulie Garand, IDEAFATTE, DJ Lucky boy nebo DJ N’zym, k rozpomenutí na léta bez hypotéky pomůže i autodráha, nafukovací bojová aréna a spousta sladkostí. Nechte dospělost a vážnost doma a přijďte si hrát s námi!

VNS_C2_0506_v2

Vans nám tentokrát přinese některé z nejoblíbenějších kreslených postaviček giganta zábavního průmyslu – Mickey Mouse, jeho nežnější polovičku Minnie a nechybí ani Winnie the Pooh nebo Donald Duck. Obě značky s jihokalifornskými kořeny
v minulosti už několikrát spolupracovaly a teď opět spojují síly u příležitosti Disneyho 60. narozenin a rok před 50. výročím Vansu.

„Můj otec postavil svou první továrnu jen kilometr odsud,“ řekl v rozhovoru pro LA Times Steve Van Doren, syn spoluzakladatele Vansu Paula Van Dorena. Tím „odsud“ myslí Anaheim Park, kam Steve přišel oslavit uvedení nové kolekce. Jelikož dlouhá léta pracoval jako reprezentant společnosti, která je od roku 2004 součástí velkého hráče módního průmyslu, VF Corporation, má jeho  účast na uvedení řady i osobní důvody. Van Dorena jste mohli potkat oblečeného od hlavy k patě v nové kolekci, jak se fotí s nejoblíbenějšími postavičkami. Steve vypráví, že první věc, kterou jeho otec udělal po přestěhování
z Bostonu v 60. letech bylo, že vzal celou rodinu do Disneylandu. V 70. letech navrhl speciální tenisky pro zaměstnance zábavního parku (včetně zaměstnanců podvodních atrakcí a horské dráhy) a v 80. letech navrhl tenisky na míru i pro zaměstnance Disney obchodů.

vans

„Tahle spolupráce je pro nás velká věc,“ říká Van Doren o nové řadě. „V roce 2013 jsme opět uvedli některé z našich prvních bot v kolekci Vault by Vans, ale tohle je poprvé, co si vybere opravdu každý – k dostání jsou nejen boty, ale i oblečení a doplňky, a to i pro děti.“ Ve Vansu jsou zvědaví na výsledky, loňská spolupráce s Lucasfimem, vlastněným Disneym od roku 2012, se stala opravdovou senzací.

A co všechno v kolekci Young at Heart najdeme? Vlajkovou lodí jsou tenisky, které budou k dostání v různých provedeních (slip-ony, klasické Authentic lace-up tenisky, kultovní model Era a pohodový Sk8-Hi). Grafické variace postaviček se objeví také na spoustě doplňků a oblečení, mezi kterými najdeme kloboučky, trička, mikiny i ponožky tak barevné, že instantně zlepšují náladu. Stavte se!

vans2

Okomentuj příspěvek

Nejnovější kolekce tenisek a oblečení najdeš vždy na Queens.cz

Dej nám like na Facebooku a budeš mít všechno pod nosem