o tom, o čem se dočtete všude a nikde...

My dream sneakers wishlist 01: Poděs

Po delší době nový článek, po ještě delší době nová rubrika. My dream sneakers wishlist. Jak už z názvu vyplývá, bude se jednat o seznam tenisek na pomyslném wishlistu. Dream proto, protože jejich získání může být opravdu jen dream. Název postu značí, že budou následovat další díly.

Dnes začínám já, Poděs. Tenisky jsou seřazené náhodně. Neříkám, že sehnání těch tenisek je nereálné.

Air Jordan III ’88 “White/Cement”

Air Jordan III ’88 "White Cement"

Ze všech Air Jordan sneakers mě III baví nejvíc. Mám “Black Cement” verzi, navíc s Jumpmanem a ne Swooshem. Cena je kolem 10 000 Kč.

Nike Air Trainer I “Infrared”

Nike-Air-Trainer-1-PRM-QS-Infrared-AM-90-03

Jsou jen dvě colorways, které se mi u modelu Air Trainer 1 líbí. Jedna z nich je “Infrared”, která sluší snad každým teniskám.

Air Jordan VI “Black Infrared”

Air Jordan VI "Black Infrared"

Dlouho jsem vysoké verze Jordan sneakers přehlížel, dokud v prosinci loňského roku nepřišly “Black cat”. Na nohách tyhle tenisky vypadají opravdu skvěle.

Nike Air Yeezy II “Black/Solar red”

Air Yeezy II "Black/Solar red"

Druhá verze Yeezy pod Nike byla podle mě ze všech verzí, které doposud vyšly, tou nejlepší. A to se týká všech colorways. Mě nejvíc ze všech baví “Black/Solar red” colorway. V téhle cw jsem si navrhl i svoje Air Max 1 iD.

Nike Air Max 1 “Air Max Day”

Nike Air Max 1 "Air Max Day"

Tenhle release vyšel na Air Max Day před třemi lety. Bohužel jsem si ho nechal utéct. Kombinace barev v kombinaci s jedinečností je to, co mě na tomhle modelu láká.

Nike Air Max 1 “Atmos Elephant”

Nike Air Max 1 "Atmos Elephant"

Tento model si loni v anketě zvolili fanoušci jako release na Air Max Day pro letošní rok. Elephant print na tomhle modelu je opět něco jedinečného. Jsem zvědavý, jak moc bude release limitovaný.

Okomentuj příspěvek

Nejnovější kolekce tenisek a oblečení najdeš vždy na Queens.cz

Dej nám like na Facebooku a budeš mít všechno pod nosem