o tom, o čem se dočtete všude a nikde...

My dream sneakers wishlist 03: Toky

Začnu asi tím, co je reálné sehnat a uteklo mi v minulosti díky mojí lenosti nebo momentální nerozhodnosti. Jedná se o dva modely Nike v původních OG colorways. Původní barevné kombinace mám všeobecně rád na většině svých tenisek a i v budoucnu chci jít při nákupech stále touto cestou.

Nike Air Max TN plus Hyper Blue

Nike Air Max TN plus Hyper Blue

Jedna z mých nejoblíbenějších Air Max siluet druhé poloviny 90tých let. Tohle je můj styl a vím, že je jednou budu mít.

Nike Air Max 97 Silver Bullet

Nike Air Max 97 Silver Bullet

Úžasná silueta ve své původní barevné kombinaci. Populární v Itálii, kde jsem si je asi oblíbil nejvíce. Bota, která vyšla 4 roky zpět a byla i v outletech, letos opět vychází. Must have.

Nike Blazer SB Supreme

Nike Blazer SB Supreme

Zde už se dostávám k teniskám, které je poměrně těžké sehnat, případně je nutné uvolnit nemalou peněžní částku :-) První jsou jednoduchý oldschool model Nike Blazer v kolaboraci se značkou Supreme. Tuto botu řadím mezi to lepší, na čem newyorská skate značka spolu s Nike spolupracovala. Ta prošívaná kůže vypadá dokonale.

Louis Vuitton x Kanye West Jasper

Louis Vuitton x Kanye West Jasper

Designer shit, který byl ve své době úplně nejvíc. Dodnes úžasná silueta, výjimečná colorway, krása.

Balenciaga Arena High

Balenciaga Arena High

Ještě jedny designer tenisky, tentokrát od francouzské značky Balenciaga. Model Arena High, prémiové materiály, výjimečný look.

Nike VaporMax for COMME des GARÇONS

Nike VaporMax for COMME des GARÇONS

Sneakers s novodobou technologií VaporMax, navíc v kolaboraci s japonskou značkou COMME des GARÇONS. Takhle si představuju budoucnost sneakers. Mají vyjít někdy začátkem tohoto roku a tipuji, že bude velmi obtížné je sehnat. Na první pohled nejvíc pohodlné kicks.

Nike Lebron 9 South Beach

Nike Lebron 9 South Beach

Klasická a populární silueta Lebron 9 v pro mě úžasné a pořád fresh colorway, která na ostatních Lebron modelech nevypadá ale už tak dobře.

Nike Air More Uptempo White/White

Nike Air More Uptempo White:White

Po tom, co jsem zaspal release tradičních Olympics, se tajně modlím, aby vyšla tato clean verze, jelikož triple white je pro mě vždy jasná volba. Při pohledu na tuto botu mi vždycky vyskočí do hlavy Aaliyah.

Nike Air Jordan 5 Oregon Ducks

Nike Air Jordan 5 Oregon Ducks

Poslední a hodně unreal jsou pětky Jordan Player Exlusive, které mě baví hlavně kvůli svojí unikátní barvě, nedostupnosti a výjimečnosti. Navíc Jordan 5 je moje oblíbená silueta, ale nezlobil bych se ani za Oregon „Pit Crew“ trojky :-)

Sledujte Tokyho na Twitteru a Instagramu.

Okomentuj příspěvek

Nejnovější kolekce tenisek a oblečení najdeš vždy na Queens.cz

Dej nám like na Facebooku a budeš mít všechno pod nosem