o tom, o čem se dočtete všude a nikde...

My dream sneakers wishlist 04: Adam Šeda

Nike Air Jordan 1 “Chicago” z roku 1985

Nike Air Jordan 1 “Chicago” z roku 1985

Jeden z párů, který bych nejvíc chtěl, jsou jednoznačně původní release 1s Chicago. Jedničky jsou celkově asi moje nejoblíbenější Jordany a právě colorway Chicago byla ta, skrz kterou jsem se víc začal zajímat o tenisky. Tenhle pár jsem měl dokonce několikrát, ale provedení jak na releasu z roku 2013, tak z roku 2015 mě moc nenadchlo, a tak jsem si řekl, že 1985 nebo nic.

Raf Simons Velcro SS14

Raf Simons Velcro SS14

Mezi moje nejoblíbenější modely od toho belgického návrháře patří rozhodně vyšší verze Velcros. Tahle colorway z Spring/Summer 2014 mě původně až tak moc nebavila, ale postupně jsem jim díky Grailed a různým postům na Instagramu přišel na chuť, až se z nich postupně stal jeden z párů, který rozhodně patří na můj wishlist.

Louis Vuitton X Kanye West Jasper “Black”

Louis Vuitton X Kanye West Jasper “Black”

Pro většinu dnešních “sneakerheads” patří kolaborace adidas X Kanye asi mezi ty nejočekávanější releasy. Mě postupem času, stejně jako předchozí spolupráce s Nike, docela omrzely a jedinej Westův pár, který bych realně chtěl, jsou asi Jaspers z roku 2009.

Nike Air Jordan 4 “Tour Yellow”

Nike Air Jordan 4 “Tour Yellow”

Jordans už v poslední době až na výjimky nenosím. Tenhle pár je přesně jednou z těch výjimek.

Vans x Blends Old Skool

 

Vans x Blends Old Skool

Ani nevím, proč nebo jak, ale během posledních měsíců mě hrozně začala bavit spolupráce Vans X Blends. Jediný, co mě teda nebaví, je resell value, která se pohybuje kolem $400.

Nike Blazer X Supreme “White”

Nike Blazer X Supreme “White”

Nike Blazer je jeden z mých nejoblíbenějších modelů od Nike a tahle spolupráce z roku 2006 pro mě patří asi k tomu nejlepšímu kolabu Preme x Nike.

Adamův Twitter, Instagram, Sneaker Mag

Okomentuj příspěvek

Nejnovější kolekce tenisek a oblečení najdeš vždy na Queens.cz

Dej nám like na Facebooku a budeš mít všechno pod nosem