o tom, o čem se dočtete všude a nikde...

My dream sneakers wishlist 05: Radim Stezka

Máme tu další díl My dream sneakers wishlist, tentokrát s Radimem Stezkou z Queensu. Přečíst si můžete také starší rozhovor.

Nike SB Dunk Low Heineken

Nike SB Dunk Low Heineken

Láska na celý život, číslo jedna v mém wishlistu už nějakých 10 let. Pořád pevně věřim tomu, že si je jednou pořídim, v mojí velikosti se pravidelně objevují na ebayi a jiných serverech. Loni jsem si je pořídil v beatnutym stavu, mám je doma na poličce a připomínají mi, že se toho deadstock páru jednou dočkám.

Ronnie Fieg x New Balance 1600 Daytona

Ronnie Fieg x New Balance 1600 Daytona

Ronnie Fieg je génius a jedna z nejdůležitějších postav sneakers scény posledních 10 let. Tyhle New Balance jsou podle mě jeho naprosto nejlepší práci, skvělá colorway, materiály, jedny z prvních tenisek, které podle mě zpopularizovaly rope laces.

Patta x BEAMS x Vans Old Skool

Patta x BEAMS x Vans Old Skool

Určitě by nebylo překvapením, kdybych do tohoto žebříčku zařadil jakoukoliv kolaboraci mezi Patta a Nike, protože jejich společné sneakers patří mezi největších grails na světě. Ale právě proto jsem si schválně vybral tohle extrémně limitovaný kolabo s japonskými BEAMS.

adidas Ultra Boost Chinese New Year

adidas Ultra Boost Chinese New Year

A schválně jsem taky vybral jeden letošní release. O Ronnie Fieg x adidas Ultra Boost Mid z Aspen packu v téhle rubrice už byla řeč a tak jsem zde zařadil jinou letošní verzi podle mě nejpohodlnějších tenisek současnosti.

Radima můžete sledovat na Twitteru a Instagramu, případně Queens.cz blogu.

Okomentuj příspěvek

Nejnovější kolekce tenisek a oblečení najdeš vždy na Queens.cz

Dej nám like na Facebooku a budeš mít všechno pod nosem