o tom, o čem se dočtete všude a nikde...

Nesnáším špinavé tenisky

Co se týká čištění tenisek, v tom jsem možná trochu úchyl. Když si zapomenu tenisky umýt, nebo když mi na ně nějaký vocas šlápne, jsem docela nesvůj. Zastávám názor, že boty jsou vizitkou člověka. A zároveň pokud chci, aby mi tenisky vydržely, musím se o ně starat.

Lidi si dost často myslí, (nebo mi to aspoň přijde) že když si koupí drahé tenisky nebo boty, vydrží jim na furt, i přestože se o ně nestarají a nosí je pořád a za každého počasí. Tak to bohužel (nebo bohudík?) nefunguje. Můžete mít sebedražší i sebekrásnější model tenisek, ale když jsou špinavé a zničené, nejsou nic.

K tomu, aby bylo čištění tenisek aspoň trochu zábavné a nezadělal jsem celý byt, mi pomáhá čisticí sada od Jason Markk, kterou jsem si pořídil asi před půl rokem. Do té doby jsem myl tenisky jarovou vodou. A byl to docela vopruz. Při pohledu na cenu si asi říkáte, že nedáte pětistovku za mycí přípravek na boty. I já jsem si to říkal. Nakonec jsem neodolal a čisticí sadu si koupil. A jsem fakt spokojen. Nejen, že je mytí pohodlnější, ale přípravek je šetrnější k vašim teniskám. A efekt je viditelný.

Čištění tenisek s Jason Markk

Podívejte se na video, jak snadné je čištění tenisek s přípravky Jason Markk.

Okomentuj příspěvek

Nejnovější kolekce tenisek a oblečení najdeš vždy na Queens.cz

Dej nám like na Facebooku a budeš mít všechno pod nosem