o tom, o čem se dočtete všude a nikde...

Nike Air Max Thea Premium!

Slečny, ženy nebo dámy, všechny něco obouváme. Nike Air Max Thea Premium pro ženy je model, který milujete, nebo ne. Nic mezi neexistuje. A vědí to dokonce i muži, kteří nemají problém tenhle ženský model obout!

Jejich název “Thea” jim byl přiřazen právem. Pochází totiž z mytologie a byl jménem řecké bohyně zářícího světla. Tyto pohodlné sneakers se hodí ke všemu, jak jsme již měli možnost vidět. Inspiraci načerpaly z klasických Max runners, a od prvního modelu Nike Air Max Thea Premium jsme již mohli vidět spoustu barevných a materiálových kombinací.

Air Max Thea

Nové dva kousky mají jednoduché, nerušivé barvy, black a desert camo, po celém svém těle. Jenom stélka má u obou bílou barvu. Špička obou modelů je vytvořena z jednoho kusu kůže, nenajdete tam tedy žádné prošívání. Samozřejmě nechybí typický Nike Swoosh, který se při Nike Air Max Thea Premium jako kdyby schovával, a není na boku v celé své podobě. Dostupné budou od středy 8.7. na webu Footshopu, kde najdete i jiné modely Nike Air Max Thea Premium. Jejich cena je 3490Kč.

Pokud milujete jejich siluetu, styl, nebo cokoliv jiného, na základě  čeho vás tenhle model oslovil, nové kousky si zaručeně nenechte ujít. Ať už je obouváte při jakékoliv příležitosti, tyhle Nike prostě okouzlí!

Air Max Thea

Okomentuj příspěvek

Nejnovější kolekce tenisek a oblečení najdeš vždy na Queens.cz

Dej nám like na Facebooku a budeš mít všechno pod nosem