o tom, o čem se dočtete všude a nikde...

Novinka Wize and Ope!

Wize and Ope je značka, která je inovativní, jiná svým stylem i přístupem. Produkty Wize and Ope tvoří boty, hodinky, sluneční brýle či čepice. Jejím hlavním zástupcem a představitelem je extravagantní hudebník Lil Wayne.   A jejich produkty jsou, stejně jako on, opravdu otevřené. Perfektně to vystihují i nové boty The Light White!

wize-ope-the-light-white (1)

Boty mají běžný tvar, jsou čistě bílé a na první pohled se nijak neodlišují. Dokud nestisknete invisible knoflík uvnitř tenisky! V tom okamžiku se začnete cítit jako na good party, nebo v čase Vánoc, protože jejich stélka světélkuje  a mění barvy! Z bílé přes zelenou, červenou a tak dále. Dobra nálada je tedy zaručeně na světě! Jejich dobíjení je umožněno prostřednictvím USB otvoru uvnitř tenisky. Jak vypadají v akci, si můžete prohlédnout tady.

wize-ope-the-light-white (2)

Značka se prezentuje jasně a výrazně. Wize je původně komixová postavička, která pochází ze vzdálené planety. Jeho velkou výhodou je, že na planetě vzdálené několik set světelných let chytá televizní signál naší planety. A stává se velkým fanouškem naší kultury. Rozhodne se přiletět na naši planetu, studovat ji a poznávat. Když po nějakém čase jeho zájem o naši planetu klesne, rozhodne se vrátit zpět domů s cílem změnit jeho home place. Avšak pokaždé, když Wize potká nové lidi nebo navštíví nové prostředí, přizpůsobí tomu svůj vzhled. Tehdy se z něj stává Ope, což v překladu znamená otevřenou mysl.

wize-ope-the-light-white

Všechny produkty jsou “Earth made” s chutí a zápalem. Protože Wize přišel na naši planetu s cílem inspirovat se, to je primární heslo kterým se Wize and Ope řídí.

wize-ope-the-light-white (3)

Tenisky Wize and Ope The Light White zakoupíte na Footshopu, jak v dámských tak i pánských velikostech od 3 390 Kč. Pojďme měnit svou podobu na Ope tak jako Wize!

Okomentuj příspěvek

Nejnovější kolekce tenisek a oblečení najdeš vždy na Queens.cz

Dej nám like na Facebooku a budeš mít všechno pod nosem