o tom, o čem se dočtete všude a nikde...

Novinky od adidas, které je potřeba zkontrolovat!

Adidas se v poslední době činí. Vydává nové a nové CW, a dokonce i nové modely. Navíc úspěšně upravuje ty osvědčené běžecké, dává na ně lifestylové printy, což považuju já osobně za dobrou cestu. V následujícím příspěvku se podíváme na pár novinek posledních dní:

adidas-energy-boost-ltd-collegiate-navy-off-white-silver-metallic-01-960x640

adidas Energy Boost LTD “Collegiate Navy/Off White/Silver Metallic” – běžecká bota Energy Boost dostala Navy Camo print a podle mého jí moc sluší, navíc si zachovává všechny své vlastnosti, takže se nemusíte bát o pohodlí a zdraví svých noh. (Ehm Ehm Vans)

adidas-originals-zx--flux-slip-on-granite-01-960x640

adidas Originals ZX​ Flux Slip-On “Granite” – ZX Flux ztratil tkaničky a podle mého je to moc dobře, ideální bota pro letní měsíce, adidas slibuje lehkou a prodyšnou botu (Ehm Ehm Jordany), snad se dočkáme i hravějších CW, přece jenom na léto se víc hodí… Cena 80€ je velmi pěkná a já jen doufám, že se objeví i v českých botnících (Ehm Ehm sneakers heads s krabicema v pokoji)

adidas-originals-united-arrows-sons-zx-flux-indigo-uas-1-960x640

adidas Originals for UNITED ARROWS & SONS ZX Flux “Indigo” – ZX Flux znovu, tentokrát si ponechávají tkaničky, a vznikly ve spolupráci s UAS. Inspirace je japonskou technikou barvení indigem. Tato barva je použita jak na podrážce, tak v samotném printu, který tvoří přechod z světle modré právě přes indigo až do černé na kotníku. Vyjít by měly v květnu.

adidas-originals-stan-smith-primeknit-nm-light-solid-grey-001

adidas Originals Stan Smith Primeknit NM “Light Solid Grey” – Tady můžeme vidět další ukázku využívání technologií z běžeckých bot, a to konkrétně technologie Primeknit, která nahradila klasickou kůži na Originals Stan Smith. Druhá CW, která s Primeknit vyšla je “Night Flash”, ta je ovšem čistě bílá se zelenou patou a tolik mě nezaujala…

adidas-originals-zx-flux-lightweight-tech-pack-01

adidas Originals ZX FLUX “Lightweight Tech” Pack – Fluxům není nikdy konec a asi už začínáte nesnášet tento článek, každopádně adidas představil odlehčenou verzi s novým svrškem. Vyjít by měla 15. dubna a to v černé, modré, oranžové a fialové.

adidas-zx-flux-color-splatter-01

adidas ZX Flux “Color Splatter” – Nebojte, jsou poslední. ZX Flux přímo vybízí ke kolaboracím a různým úpravám, což zvyšuje jejich popularitu, protože NECHCETE mít tenisky stejné jako ostatní. Exkluzivita zaručena i u tohoto modelu, bude totiž jen pro některé obchody.

Okomentuj příspěvek

Nejnovější kolekce tenisek a oblečení najdeš vždy na Queens.cz

Dej nám like na Facebooku a budeš mít všechno pod nosem