o tom, o čem se dočtete všude a nikde...

Pendleton – značka s historií přichází i do Česka!

Americká značka Pendleton s dlouholetou tradicí je v našich vodách sice neznámá, vyrábí však produkty, které jsou neskutečné a kvalita bavlněných, tweedových a flanelových výrobků je prvotřídní. Konečně jsme se dočkali a nějaké ty kousky přicházejí i do Česka!

Téměř každý teď ujíždí na vzorech původních obyvatel Ameriky. Sice se tento trend nevztahuje jen na poslední dobu, každopádně Pendleton založil pokrokový Thomas Kay již v začátcích 70. let 19. století.

t16xegrj2SvTCQczyZ7Oyk1Zb-YVB_7o6ZeOp99OSTk

Značka se zaměřuje na výše zmíněné vzorování, začínali s dekami a na naše území se dostanou neuvěřitelné velké osušky pro každou příležitost! K moři, k bazénu, na cestování  – osušky, a zejména ty se stylovým designem, jsou již dnes stejně považovány za módní doplněk.

Ut4L2SyK9YR7243yrCqb8IJcUadHJiatbSX78rDpkM4

Všechny je najdete jedině ve Footshopu. Čekejte 100% kvalitu zaručenou historií, inovativností a smyslem pro detail. Pendleton také vyrábí ženské a mužské kousky oblečení, ale především doplňky. Spolupracovali také s Nike či Vans – a to je teprve začátek. Osušky vás dostanou barvami, vzory i hebkostí. Zbývá už se jenom zabalit!

FGOL7jJPVdsIrde9x7MpDu4BT7bvvF0_FVWEwvxYzdw

Okomentuj příspěvek

Nejnovější kolekce tenisek a oblečení najdeš vždy na Queens.cz

Dej nám like na Facebooku a budeš mít všechno pod nosem