o tom, o čem se dočtete všude a nikde...

Rozhovor s brněnským Maniakem

Dalším vyzpovídaným člověkem je Maniak z Brna. Pro ty, co ho neznají – Maniak se věnuje rapu už asi pět let. Nedávno mu vyšel Ach Ano mixtape a k tomu i klip Čistá Láska, jehož natáčení se zúčastnili i PSH.

V tomto rozhovoru nám odpoví na otázky ohledně svého stylu a oblečení, ale i  prozradí také něco o jeho další plánech.

Maniak

Zajímáš se nějakým způsobem o módu a styl? Co nejraději nosíš a jaká značka ti je nejbližší?

Jo, zajímám se o to. Rád sleduju merche různých kapel. Třeba mě strašně baví Golf Wang od Tylera. Je to hodně barevný a křiklavý a to se mi na tom strašně moc líbí. V ČR je těžký se k tomu dostat. Hodně se to předprodává, především ty nejlepší kousky. Jde to sehnat jen v jejich shopech, online se to nejlepší sehnat prostě nedá. Teď jsem si tam vyhlídl jedno tričko. Jinak mám od nich pár fusek. Je to úplně něco jinýho. Takový originální.

Dál mě baví Back to the future od Kaarise. A taky rád chodím do sekáčů. Sehnal jsem tam nedávno úplně super vintage adidas větrovku. Jsem vetešník.

Inspiruješ se něčím? Zaujal tě nekdo od nás nebo ze zahraničí svým stylem?

Popravdě v ČR mě nikdo moc nezaujal. Občas mě něco zaujme, vyloženě když jdu po městě, rozhlížím se, kdo co na sobě má a tak. Instagram je taky plnej fotek a lidí. Ale nemám nikoho, kým bych se inspiroval.

Chystáš v blízké době nějaký merch?

Jojo, bude novej design na snapbacks a trička. Bude mi to malovat můj negr Wert, namaloval mi i ten minulej. Tenhle merch bude zas ilustrovanej, forma komixu. Ideálně to dám ven 14.8. v den křestu Ach Ano mixu. Takže tímto všechny zvu na křest 14.8. v AHOY.

Jaké jsou tvé nejoblíbenější tenisky z botníku?

Miluju skechers, mám je zrovna na sobě. Baví mě. Kromě toho, že jsou skvělý a hrozně pohodlný, nenosí je každej.

Máš nějaké vysněné tenisky?

Vysněný tenisky. Hmm. Asi Nike Air Magy z Back to the future. Mají obrovskou cenu. Jsou to úplně geniální boty tyjo.

Celkem často nosíš kloboučky. Máš nějakou svoji sbírku? Kde si je pořizuješ?

Mám pět kloboučků, ale věčně je někde ztrácím. Kupuju si je všude. Jeden, ten co mám na sobě, jsem si koupil ve vetešnictví ve Francii. Šel jsem do shopu, kterej byl úplně příšernej a objevil jsem tam toto. Je to úplnej no name,ale je super. Jinak nejčastěji si je kupuju online. A strašně bych chtěl ten od Gucciho.

Jak by jsi zhodnotil oblékání Čechů?

No, hodně lidí na sobě nosí skvělý kousky a ani o tom neví. Pak to střelí do sekáče a přitom jsou to úplně skvělý věci. Každopádně co se týče ČR a oblíkání, v jiných zemích mě to přijde mnohem zajímavější.

Nedávno ti vyšel mixtape. Jaký z toho máš pocit? Co dál chystáš? Bude nějaká spolupráce nebo něco podobného.

Mixtape úplně super. Už je to skoro úplně pryč, to jsem vůbec nečekal.

Teď mi vyšel klip, kterej to nejspíš celej mixtape uzavře. Makám na novým EP a kam to směřuje, to vám prozradí novej klip.

achano

Za rozhovor posíláme Maniakovi velký dík!

Okomentuj příspěvek

Nejnovější kolekce tenisek a oblečení najdeš vždy na Queens.cz

Dej nám like na Facebooku a budeš mít všechno pod nosem