o tom, o čem se dočtete všude a nikde...

Štěpánovy kecky #0

V novém seriálu nám bude Štěpán představovat svojí sbírku tenisek. Kromě jejich původu a pár informací nám poví také příběh, který ho k nim váže. Dozvíte se toho mnoho i o méně známých modelech, proto určitě sledujte následující řádky!

Rozhodl jsem se posílat každžý den fotku jednoho páru z mé sbírky společně s příběhem, jak jsem k nim přišel.) Zacnu s těmito – KangaROOOS Leomil BV. Jsou z roku 2001 a našel jsem je ve velkoskladu s oblečením poblíž Brna za 350 korun, koupil jsem hned dvoje, ani jedny nenosím. Tvarem jsou hodně podobné New Balance 577.

KangaROOOS Leomil BV

Dalším kouskem z mé sbírky jsou na první pohled děsně vypadající adidas Superstar 1. Jsou to jedny z mých prvních kecek, které jsem si koupil (když nepočítám DC a Vans). Byl cca rok 2002 a zažily několik festivalu, desítky koncertů a hromadu mejdanů. Vydržely, jako jedny z mála. Nikdy se jich nezbavím, jednou jim dám naopak novou fazónu!

adidas Superstar 1

Puma Suede Tommie Smith. Kecky z roku 2008, vyšly na počest Tommie Smith, který běžel v roce 1968 na Letních olympijských hrách v Mexiku trať na 200 metrů a na stupních vítězů zvedl ruku v černé rukavici, aby upozornil na útlak černochů v USA. Po tomto gestu byl vyloučen z amerického olympijského týmu.

Puma Suede Tommie Smith

Nike Air Footscape Woven Chukka. Úlovek z outletu za 350 korun. Původně vyšly v roce 2006 ve spojení s japonským umělcem Hiroshi Fujiwara. Vyšly dvě barevné kombinace, druhá je béžová se žlutou podrážkou. Jsou hodně lehké a nesmírně pohodlné. Ale hodně nachylné – látka je proplétaná a hodně jemná. Na noze sedí podobně jako Roshe Run.

Nike Air Footscape Woven Chukka

Instagram

Okomentuj příspěvek

Nejnovější kolekce tenisek a oblečení najdeš vždy na Queens.cz

Dej nám like na Facebooku a budeš mít všechno pod nosem