o tom, o čem se dočtete všude a nikde...

Už máš svoje Nike Air Trainer 1 Mid PRM QS “Jerry Rice”?

Hvězda amerického fotbalu Jerry Rice se stal inspirací pro Nike. Z této kolaborace vznikly nové limitované Nike Air Trainer 1 Mid PRM QS “Jerry Rice”. Nečekané, že? Důvodů, které Nike inspirovaly, bylo několik. Spojily se nápady, historky a skutečnosti a krásky byly na světě!

nike-air-trainer-1-mid-prm-qs-white-white-club-gold-pbl-red (1)

Dlouhých dvacet let byl Jerry Rice hvězdou. Skvěle chytal a byl jednoduše top. Americký fotbal byl jeho život a Jerry byl zas životem amerického fotbalu. Své silné ruce vysvětluje Jerry tím, že od malička pomáhal svému otci při práci. Jeho otec byl zedník, a když pomáhal na stavbách a bratr mu házel oranžové cihly přímo do rukou, vznikla jeho síla. Historka přímo od Jerryho. Píšeme to proto, že zednickou lžíci najdete vyšitou přímo na patách tenisek. Dále najdete uvnitř na vložkách nějaké ty pravé cihly. Aby se vám kráčelo pohodlněji.

nike-air-trainer-1-mid-prm-qs-white-white-club-gold-pbl-red (3)

Barevné provedení představuje barvy týmu San Francisco 49er, za který Jerry hrál celých patnáct let. Červená, zlatá, bílá a černá. Kombinace je to krásná. Hlavně naživo, i když už na fotkách se mohou sbíhat sliny. Řekli jste si, že je musíte mít? Protože tento model od Nike běžně nosíte nebo se vám prostě líbí jako nám? Dobrá zpráva! Objednat si je můžete online na webu Footshopu, kde čekají jen na vás. Proč mít cihly jen na břiše, když je můžete mít i v botách? Tomu se říká styl!

nike-air-trainer-1-mid-prm-qs-white-white-club-gold-pbl-red

info: TZ

Okomentuj příspěvek

Nejnovější kolekce tenisek a oblečení najdeš vždy na Queens.cz

Dej nám like na Facebooku a budeš mít všechno pod nosem