o tom, o čem se dočtete všude a nikde...

Vysněné tenisky redaktorů

@ Ibushko

Na svete je veľa tenisiek, no mne už mala prirástol k srdcu jeden model. Bol to model, ktorý nemá Nike Air Structure, no napriek tomu je pohodlný. Dostal som ich od rodičov k narodeninám keď som mal asi 12 a bol som z nich na „mäkko“. Nike Cortez nie sú veľmi obľúbené v našich končinách a myslím si že všeobecne taktiež. Pre mňa predstavujú ideálne tenisky na jar/ leto, ktoré sú ľahké a štýlové. A preto sú moje vysnené tenisky Nike Cortez OG. (mal ich aj Forest Gump).

kicks

@ Tomáš

Mé vysněné tenisky nejsou Yeezy ani Jordany. Není to žádný konkrétní retro model. A ano, jsou od Nike. Tenisky, které bych chtěl a věřím, že je jednou budu mít, jsou Nike Air Trainer. Ideálně jedna z TOP colorways, kterou Nike kdy udělali, a to Infrared. Bílo-černo-červené tenisky s přezkou na špičce. Skvost. Další super cw je opačná, nesoucí označení Draft Day (černo-červeno-zelená). Poměrně nedávno se u nás daly koupit, ale prošvihl jsem to. Příště asi váhat nebudu.

Nike-Air-Trainer-1-PRM-QS-Infrared-AM-90-03

tumblr_mleudiBlUR1qzy5v0o1_1280

@ Patrik

Asi každého vysněné tenisky budou modely jako například Yeezy, AirMag, Owensy a další. Samozřejmě, že i já sním o těchto teniskách. Zde ale budu psát o dostupnějším modelu, i když teď už taky tolik dostupný není. Jedná se o Puma Disc Blaze x Ronnie Fieg ”Coat of Arms”. Ještě teda v mé ”sbírce” nemám žádné Pumy. Přejdeme přímo k botě. Už jen samotné tenisky vypadají na první pohled krásně. Strašně se mi líbí kombinace tyrkysové a černé barvy. To doplňují šedé ”cákance” na černé skvěle tvarované podrážce. Černá kůže, lesklé černé ”pásky” a semišová tyrkysová špička. Vevnitř je černá vložka s bílým potiskem Kith Puma. Není snad ani jediná věc co bych této botě mohl vytknout.

ronnie-fieg-puma-disc-blaze-coat-of-arms-release-info-01

@ Adam

Když jsem dostal za úkol napsat něco o mém nejoblíbenějším modelu všech dob, tak jsem velmi váhal mezi Air Jordan 1 „Bulls“ a Air  Jordan 17.

Nakonec jsem se rozhodl napsat právě o 17s, které se poprvé objevily v roce 2002, když mi byly pouhé 4 roky. Možná právě díky tomuto modelu jsem se nevědomky dostal k teniskám, aniž bych ho vůbec vlastnil. Pamatuji si, že jsem je poprvé zahlédl v televizi, když jsem se s tátou koukal na reprízu zápasu Washingtonu Wizards proti Charlotte Hornets. Při začátku zápasu byl záběr na Michaela Jordana a na jeho tenisky, které mi okamžitě připadly neskutečně nádherné, aniž bych vůbec věděl, že to jsou nějaké Jordans, nebo že je za pár let budu všude (zatím) neúspěšně shánět.

Na Air Jordan 17 mě fascinuje úplně všechno. Přes lace lock z Air Jordan 5, přes kufřík místo krabice až po CD, které jste k nim v roce 2002 dostali. Designérem Air Jordan 17 je Wilson Smith, který se při práci na 17s inspiroval Jazzovou hudbou.

Možná je jeden z důvodů proč jsou Air Jordan 17 i to, že se v nich Michael vrátil na palubovky NBA v dresu Washingtonu Wizards a já měl možnost se kochat jeho hrou.

Prvního re-releasu se Air Jordan 17 dočkali v roce 2008 v packu spolu s Air Jordan 6 Retro „Carmine.”

02.06.13-Air-Jordan-17-6

washington-wizerds-air-jordan-17

@ Tony

Vybrat vysněné tenisky pro mě není lehký úkol. Líbí se mi toho opravdu mnoho. Za normálních okolností bych jednoznačně napsal nedávnou kolaboraci Air Force 1 x Riccardo Tisci. Působí opravdu královsky dokonale. Ptáte se, co chtít více než tyhle tenisky? Jelikož si myslím, že hype kolem Yeezy a Air Mag je až přehnaný (samozřejmě bych je neodmítl, haha), vyberu jiný model. Jeden se mi zalíbil ještě dříve, než jsem se o tenisky vůbec začal zajímat. Jde o Air Jordan 5 Retro Grape, které jsem bohužel promeškal. Určitě je znáte, vždyť je nosil Fresh Prince!

tumblr_m6dm8dVSMo1qksp3io1_500

Air_Jordan_5_Retro_GRAPE-white_grape-1

Okomentuj příspěvek

Nejnovější kolekce tenisek a oblečení najdeš vždy na Queens.cz

Dej nám like na Facebooku a budeš mít všechno pod nosem