o tom, o čem se dočtete všude a nikde...

Nike Air Max 1 Master – tenisky inspirované Masters of Air

Masters of Air bylo pro Nike událostí loňského roku. Devět lidí z devíti zemí na světě pod značkou Masters of Air sdílelo svou lásku k teniskám. Jedním z devíti byl také český DJ a producent DJ Wich // rozhovor o návštěvě Portlandu čtěte zde.

Nyní začíná být toto téma opět aktuální. Blíží se 25. 3., tedy výročí vzniku tenisek Nike Air Max. Letos už třicáté. Tomuto dni se tradičně říká Air Max Day. A jako každý rok, i letos vyjde celá řada tenisek, o kterých jsme mohli jen snít. Ale o tom třeba příště.

Dneska se chceme zaměřit na Nike Air Max 1 Master. Tenisky inspirované právě devíti Masters of Air. Devět holy grail patternů a barev tenisek Air Max 1. Wich vybral pattern Parra x Patta Cherrywood.

Tyto tenisky vyjdou ve dvou barevných variantách – černé a bílé. Černé vyjdou ve velice limitovaném počtu a získat je nebude jednoduché. Bílé jsou takzvaně “Friends and Family” non public // vyrobený jich byl velice omezený počet právě pro MOA a více se vyrábět nebudou. Nepůjdou tedy ani do prodeje. Jedná se o velice exkluzivní release a jejich hodnota bude akorát stoupat. A jak sám DJ Wich prozradil, jedná se o nejcennější pár v jeho sbírce.

Nike Air Max 1 Master Nike Air Max 1 Master Nike Air Max 1 Master Nike Air Max 1 Master Nike Air Max 1 Master Nike Air Max 1 Master Nike Air Max 1 Master Nike Air Max 1 Master Nike Air Max 1 Master Nike Air Max 1 Master Nike Air Max 1 Master Nike Air Max 1 Master

Foto: DJ Wich

Okomentuj příspěvek

Nejnovější kolekce tenisek a oblečení najdeš vždy na Queens.cz

Dej nám like na Facebooku a budeš mít všechno pod nosem